Kontakt

Magnus Johansson
VD & Marknadansvarig
magnus@gson.se
Kristin Öhman
Ekonomiansvarig
kristin@gson.se
Anton Carlestav
Lager/inköp
anton@gson.se
Sofia Hjelm
Admin/kundservice
sofia@gson.se
Mattias Nilsson
Grafisk design
mattias.nilsson@gson.se
Jonas Nytorp
Lager
jonas@gson.se

Huvudkontor

Kontakta oss

Vill du få kontakt med våra distriktschefer på fältet, beställa varor direkt från vårt centrallager i Örebro, eller bara fråga oss om råd & tips; kontakta oss på e-post enl. ovan.

    Genom att använda detta formulär accepterar du att denna webbplats lagrar och bearbetar dina uppgifter.