Kontakt


VD & Marknadansvarig

Magnus Johansson
E-post: magnus@gson.se

Ekonomiansvarig

Kristin Öhman
E-post: kristin@gson.se


Lager/inköp

Anton Carlestav
E-post: anton@gson.se

Kundservice

Anna-Karin Bodin
E-post: anna-karin@gson.se


Grafisk design

Mattias Nilsson
E-post: mattias.nilsson@gson.se

Lager

Jonas Nytorp
E-post: jonas@gson.se

Huvudkontor

  • Nastagatan 9, 702 27 Örebro
  • +46 19-18 55 45
  • info@gson.se
  • +46 19-611 11 20

Kontakta oss

Vill du få kontakt med våra distriktschefer på fältet, beställa varor direkt från vårt centrallager i Örebro, eller bara fråga oss om råd & tips; kontakta oss på e-post enl. ovan.